Rysunkowa Anna Ziarkiewicz
Nazywam się Anna Ziarkiewicz, zajmuję się tworzeniem unikalnych i nowoczesnych stron internetowych oraz projektowaniem pokrowców na telefony i tablety, które sprzedaję we własnym sklepie.

Uwielbiam styl vintage, lody miętowe z kawałkami czekolady, pisanie wierszy i piosenek, słodkie perfumy, koronkowe sukienki, kolor turkusowy, produkty firmy Apple oraz napój Dr Pepper.

Wolny czas najchętniej spędzam rysując na tablecie lub ćwicząc na siłowni. Witam w moim świecie!

Umiejętności

Z ogromną przyjemnością zaprojektuje dla ciebie materiały do druku, systemy identyfikacji wizualnej, materiały internetowe oraz multimedialne. Za pomocą kodu ożywię pixele.
 • UI / UX Design
  UI / UX Design
  Web App
  iOS App
  Android App
  Windows Phone App
 • Web Design
  Web Design
  Photoshop
 • Branding
  Branding
  Logo
  Banery
  Wizytówki
  Ulotki
  Plakaty
  Ilustracje
 • Kodowanie
  Kodowanie
  HTML
  CSS
  JavaScript
  jQuery
  Ajax
  PHP
Rysunkowa Anna Ziarkiewicz
Jestem osobą bardzo kreatywną, która nie znosi bezczynności i nudy – dlatego nawet gdy nie pracuję nad żadnym komercyjnym projektem, zajmuje się tworzeniem infografik lub szablonów na własny użytek.

Świetnie radzę sobie z pracą pod presją czasu i w sytuacjach stresowych – im więcej rzeczy do zrobienia mam, tym szybciej i lepiej sobie z nimi poradzę.

Wciąż nie zrobiłam na Tobie wrażenia? Przyjrzyj się ilustracji poniżej, została ona wykonana przeze mnie za pomocą CSS3 – bez użycia jakichkolwiek obrazków. Nie wierzysz? Klinij prawym przyciskiem myszki i „Skontroluj element” strony!

WordPress Lover

Rysunkowa Anna Ziarkiewicz
Jeśli marzysz o stworzeniu własnej strony na platformie WordPress i chciałbyś aby Twoja strona posiadała niepowtarzalny i jednocześnie piękny szablon, ale nigdy wcześniej nie miałeś styczności z tworzeniem stron internetowych i zupełnie nie wiesz od czego zacząć – to mój „kurs dla niewtajemniczonych” jest właśnie dla Ciebie!

Krok po kroku wytłumaczę Ci na czym polega fenomen WordPressa, jak go zainstalować na własnym serwerze, jak z niego korzystać oraz co najważniejsze jak tworzyć własne, responsywne szablony zoptymalizowane pod względem seo.

Poniżej prezentuję kilka prostych, ładnych i uniwersalnych szablonów stworzonych przeze mnie, do pobrania za darmo zarówno na platformę WordPress jak i Blogger.